Home > Meble > Idealne meble do nowego biura

Idealne meble do nowego biura

Dobór idealnych mebli do biura zawsze sprawia odrobinę problemu. Czy powinniśmy stawiać na nowoczesne wnętrze, dopierać minimalistyczne wyposażenia, czy może raczej wybrać klasyczne drewniane blaty i ciężki krzesła obrotowe? To wbrew pozorom nie są błahe decyzje, od nich zależy komfort pracy naszych pracowników oraz to, jak nasi kontrahenci będą nas odbierać.

Biura w staromodnym stylu

Nie chodzi o cofnięcie się do urzędów z czasu PRL-u, ale do staroświeckich i porządnych drewnianych mebli, które posłużą nam długie lata. Drewniane meble świetnie pasują do eleganckiej firmy z tradycjami, które stawia na wartości, a nie pieniądze. Co prawda meble z prawdziwego drewna są najdroższą opcją na rynku, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na robienie ich na zamówienie, ale za to gwarantują nam stabilność i wysoką jakość. Możemy postawić też na drewniane szafy czy stoliki i krzesła na świetlicy albo stołówce, co nada naszemu miejscu pracy oryginalności i rozpoznawalności na tle innych biur.

Biura urządzone zgodnie z minimalizmem

Coraz więcej biur stawia na taki rozwiązanie. Jest nie tylko estetyczne, ale meble wykonane w stylu minimalistycznym łatwo się sprząta i same w sobie wyglądają elegancko i przyciągająco. Zwykłe białe biurka i typowo biurowe obrotowe krzesła sprawdzą się szczególnie dobrze w biurach, gdzie kilku pracowników pracuje w jednym pomieszczeniu, ale nie oddzielają ich boksy. Warto jednak pamiętać, że z minimalizmu łatwo można zrobić efekt pójścia po taniości, dlatego gdy nie jesteś pewni rozmieszczenia wybranych mebli, powinniśmy skonsultować się z projektantem albo specjalistą w tej sprawie.

Biura na skalę światowej korporacji

Nowoczesne, przestrzenne i szklane biura to coś, o czym marzy niejeden przedsiębiorca. Szklane biurka idealnie będą pasowały do delikatnych kolorów ścian, zwłaszcza w gabinetach zarządu i wyższych stopniem pracowników. Warto postawić na nowoczesne ergonomiczne krzesła, które same zapraszają do prostowania się na nich oraz przeszklone szafy i szafki, dzięki czemu sprawimy, że nasze biuro będzie optycznie większe i przyjemniejsze. Trzeba jednak uważać, aby nie popaść w przesadę, bo szkło nada naszym pomieszczeniom zimnego odcienia. Na szczęście można to łatwo naprawić kolorowymi dodatkami.

Leave a Reply