Home > Meble > Fotel Fritz Hansen – sprawdź jak wpływa na jakość wypoczynku

Fotel Fritz Hansen – sprawdź jak wpływa na jakość wypoczynku

Wypoczynek w zaciszu własnego domu to czas, którego każdy z nas potrzebuje, aby naładować akumulatory i efektywnie pracować następnego dnia. Bez względu na to czy po godzinach pracy lub wykonywania prac domowych lubisz spędzać czas w salonie czy innym pomieszczeniu, potrzebujesz mebli, które pomogą ci wejść w odpowiedni nastrój. W kolekcji Fritz Hansen, każdy fotel zaprojektowany został z myślą o chwilach odprężenia i relaksu. 

Fotel Fritz Hansen – wysokiej klasy mebel wypoczynkowy 

Według marki Fritz Hansen, fotel to mebel, który łączy w sobie unikalny design oraz najlepsze materiały, które mają zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Dzieła duńskich projektantów znajdujące się w kolekcji to kilka eleganckich i ciekawych pod względem projektu modeli. Spośród dostępnych modeli wart wyróżnienia jest fotel Fritz Hansen Ro. Jego koncept zawiera się już w samej nazwie, która w języku duńskim oznacza spokój. Kształt oparcia i siedziska skonstruowany jest w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do ciała spoczywającego na nim człowieka. Dzięki temu relaks z książką lub przed telewizorem, spędzony na takim fotelu będzie pełnowartościowym wypoczynkiem nawet po wyjątkowo stresującym dniu. Całości dopełniają najlepsze materiały, czyli pianka poliuretanowa wzmocniona włóknem szklanym, która sprawia, że każde siedzisko jest stabilne, a za razem wygodne. 

Fotel Fritz Hansen – idealnie dopasowany do nowoczesnego wnętrza  

Wśród mebli, które oferuje duńska marka, znaleźć można także projekty, które łączą nowoczesność z wygodą takie jak fotel Fritz Hansen Swan. Siedzisko zgodnie z nazwą konceptem przypomina pełnego gracji łabędzia. W różnych interesujących wersjach kolorystycznych obejrzeć go można na stronie https://www.bakata.pl/marki/fritz-hansen/. Opływowy kształt fotela, umieszczonego na smukłej podstawie sprawia, że można umieścić go zarówno w salonie, jak i przy biurku. Stylowy projekt, świetnie dopasuje się do większości nowoczesnych wnętrz oraz sprawi, że przebywanie w nich będzie przyjemnie i komfortowo. 

Leave a Reply