Home > Porady > BWIN – bezpieczny zakład bez ryzyka, czyli zwrot środków za nieprawidłowo obstawiony zakład

BWIN – bezpieczny zakład bez ryzyka, czyli zwrot środków za nieprawidłowo obstawiony zakład

BWIN nie żałuje graczom zarejestrowanym na swojej platformie bonusów, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przychodzą do niego spróbować swoich sił w bukmacherce. BWIN zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback w swojej ofercie posiada, a przynajmniej w niektórych krajach. Czy będzie on również dostępny dla polskich typerów? Tego z cała pewnością dowiemy się już niebawem, gdy tylko dane bukmachera pojawią się na stronie Ministerstwa Finansów, a lider wśród firm bukmacherskich wkroczy na polski rynek.

Można też powiedzieć, że BWIN zakład bez ryzyka oferuje swoim graczom w innej formie – mowa tutaj o Protektorze zakładów. Protektor i zakład bez ryzyka to dwie różne funkcje oferowane przez bukmachera. Choć obie opcje oferują graczom ochronę przed utratą postawionej kwoty, istnieją między nimi pewne różnice. Protektor jest opcją, która umożliwia graczom ochronę swojego zakładu przed stratą gotówki, dając im pewność, że w przypadku niepowodzenia ich zakładu, otrzymają zwrot części postawionej kwoty lub całość, ale sami decydują oni o kwocie jaką chcą zabezpieczyć. Funkcja Protektora pozwala na ochronę od jednego do dziesięciu zakładów, a wysokość ochrony można ustawić na dowolny poziom od 25% do 100% postawionej kwoty. Zakład bez ryzyka natomiast daje graczom możliwość obstawienia jednego zakładu, a w przypadku jego przegranej otrzymanie zwrotu postawionej kwoty w całości lub części, ale o tym jaka dokładnie kwota lub udział procentowy zostanie zabezpieczony i w jakiej formie zostanie dokonany zwrot, narzuca regulamin promocji danego bukmachera. Zazwyczaj bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka jako bonus dla nowych graczy, którzy dokonują pierwszej wpłaty, ale mogą pojawić się odstępstwa od tej reguły.

Warto też zaznaczyć, że w BWIN zakład bez ryzyka będzie wymagał obrotu. Co to dokładnie znaczy? W przypadku bonusów oferowanych przez bukmacherów, wymaganie obrotu oznacza, że typer musi dokonać określonej liczby zakładów za określoną kwotę przed wypłatą bonusu lub związanych z nim wygranych. Na przykład, jeśli bukmacher oferuje bonus powitalny w wysokości 100 złotych z wymaganiem obrotu 5 razy, oznacza to, że gracz musi postawić zakłady o łącznej wartości 500 złotych, zanim będzie mógł wypłacić bonus lub wygrane z nim związane. Wymaganie obrotu może obejmować jedynie kwotę bonusu lub łączną wartość bonusu i wpłaconych przez gracza środków. Wymaganie obrotu bonusem jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem zapobiegającym nadużyciom ze strony graczy, którzy otrzymują bonusy, a następnie natychmiast wypłacają je bez ryzyka, nie obstawiając żadnych rozgrywek. Jednocześnie wymaganie obrotu zachęca graczy do dalszej zabawy i daje im szansę na zwiększenie swoich szans na wygraną.

Leave a Reply