Home > Wnętrza > Obrazy akrylowe – efekt i wygoda

Obrazy akrylowe – efekt i wygoda

Obrazy akrylowe to wyjątkowa i bardzo elegancka forma wystroju wnętrz. Powstają one na sztucznym, lekko połyskującym szkle, najczęściej jest to pleksi, który w przeciwieństwie od szkła hartowanego jest lekki i nie tłucze się. Grafika zostaje nadrukowana na materiał metodą cyfrową, dzięki czemu efekt końcowy jest tak atrakcyjny. Głębokie i żywe kolory na gładkiej powierzchni zwracają na siebie uwagę i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie. Teraz takie obrazy możesz mieć takżeTy.

Zalety obrazów akrylowych

Obrazy akrylowe to idealny pomysł na dekorację w mieszkaniu, biurze czy lokalu. Dzięki ich różnorodnej tematyce, idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie i nadadzą mu nowego charakteru na długie lata. Dzięki cyfrowemu nadrukowi, obrazy akrylowe są nie tylko niebywale trwałe ale też odporne na wodę i działanie promieni UV. Dzięki tym właściwościom mogą być ozdobą zarówno nasłonecznionego salonu jaki i wilgotnej łazienki bez ryzyka, że wyblakną, albo że grafika się rozmaże. Wiele ludzi twierdzi, że obrazy to zbieracze kurzu i ciężko utrzymać je w czystości. Nie w tym wypadku. Niebywałą zaletą obrazów akrylowych jest łatwość ich czyszczenia, ponieważ kurz usuniesz wilgotną ściereczką bez obaw, że się zniszczą.

Wybierz motyw lub stwórz własny obraz

Jeśli chcesz aby Twoje pomieszczenia zdobiły obrazy akrylowe, koniecznie odwiedź nasz sklep i zobacz bogatą ofertę prezentowanych przez nas motywów. Mamy propozycje do każdego pomieszczenia. Dzięki nam, Twoje mieszkanie czy biuro zyskają nowe życie. Malownicze krajobrazy, kojąca moc lasu, kolorowe kwiaty i wiele innych motywów poprawią Twoje samopoczucie a nawet wprowadzą w stan relaksu. Jeśli chcesz, aby Twój obraz był jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny, stwórz własny. Możemy na nim bowiem nadrukować dowolne zdjęcie, które do nas prześlesz. Dzięki nam możesz przywoływać miłe wspomnienia, przeżywać na nowo piękne i niezapomniane chwile i dzielić się nimi ze swoimi bliskimi. Nie zwlekaj i zamów oryginalne i niepowtarzalne obrazy akrylowe już dziś.

Leave a Reply