Home > Wnętrza > Nowodvorski – poznaj styl tej marki

Nowodvorski – poznaj styl tej marki

Wielu z nas wydaje się, że aby cieszyć się eleganckim oraz funkcjonalnym wyposażeniem wnętrz, musimy sprowadzać meble, dekoracje i inne niezbędne elementy zza granicy. Nie jest to jednak zgodne z prawdą. Na polskim rynku nie brakuje przedsiębiorców, którzy są gotowi kompleksowo zaopatrzyć nasze domy w stylowe i praktyczne rzeczy. Jeśli więc poszukujesz producenta oświetlenia, któremu możesz zaufać, sprawdź firmę Nowodvorski, która oferuje szeroki wybór lamp wiszących, kinkietów czy plafonów, charakteryzujących się wysoką jakością oraz ciekawym designem. Dowiedz się więcej na temat tej marki.

Nowodvorski – historia firmy

Nowodvorski to przedsiębiorstwo działające w branży oświetleniowej już od 27 lat. Dziś jest jedną z bardziej znaczących firm produkujących lampy na polskim rynku oraz na około 50 rynkach świata. Wszystko zaczęło się jednak od rodzinnego biznesu, który powstał z inicjatywy Tadeusza Nowodworskiego. W budowaniu marki wspomagali go brat Wacław oraz bratanek Bartłomiej. Przez cały czas swojej działalności, założyciele oraz projektanci pracowali intensywnie nad usprawnieniem produkowanych systemów oświetleniowych, co zostało nagrodzone licznymi wyróżnieniami. Konfigurowalny system Cameleon, który wyszedł spod skrzydeł firmy Nowodvorski to jeden z bardziej reprezentacyjnych projektów. Otrzymał kilka on odznaczeń na międzynarodowych Targach Home Decor w 2020 roku. Obecnie przedsiębiorstwo cały czas rozbudowuje swoją ofertę, aby zaspokoić potrzeby jak największej ilości potencjalnych klientów.

Nowodvorski – filozofia marki

Sukces oraz powodzenie w biznesie firma Nowodvorski zawdzięcza przede wszystkim unikalnemu know how oraz filozofii, którą kieruje się w swoich działaniach. W kwestii designu marka stawia na unikalne projekty, które jednak nie będą zbyt ekstrawaganckie dla przeciętnego klienta. Lampy mają być stylowe i estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne, aby mogły zaspokoić potrzeby użytkowników, a nie tylko stanowić zbędny ozdobnik. Jednocześnie Nowodvorski bardzo mocno stawia na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Pokazuje chociażby sukces systemu Cameleon, który opiera się na kreatywnym podejściu do przestrzeni oraz tworzeniu bruzd na suficie i ścianie, które mają komponować się w unikalny sposób z elementami oświetleniowymi. W obszarze zainteresowań przedsiębiorstwa jest także fotowoltaika oraz rozmaite rozwiązania energooszczędne.  Jednak czynnik ludzki także nie jest bez znaczenia w oczach założycieli firmy, którzy podkreślają, że bez oddanych pracowników, nie udałoby się tak wiele osiągnąć. Jest to więc marka, która stawia na innowację, jednak wciąż ceni ludzi.

Nowodvorski – najciekawsze propozycje

Lampy Nowodvorski bardzo dobrze sprawdzą się w wytwornych wnętrzach, jednak nie zabraknie także propozycji idealnych do kolorowego pokoju dziecka czy do minimalistycznego salonu utrzymanego w stylu nowoczesnym. Przykładowe produkty tej marki można obejrzeć tutaj https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/20_nowodvorski. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kinkiety w stylu glamour, które świetnie będą wyglądać w sypialni dziewczynki. Model Signpost 9065 GY, przypominający drogowskaz kierujący do Paryża będzie uroczą dekoracją, która przy okazji skutecznie doświetli część pomieszczenia. Fanom stylów nowoczesnego oraz industrialnego spodobać się może za to lampa wisząca Agadir. Klosz o drucianej konstrukcji oraz widoczna żarówka sprawią, że ta lampa będzie świetnym uzupełnieniem loftowego salonu lub sypialni urządzonej zgodnie z najnowszymi trendami.

Leave a Reply