Poradnik remontowy

10 oznak, że znalazłeś idealny dom

To normalne, że boisz się podjąć niewłaściwą decyzję, gdy szukasz domu na sprzedaż. Wielu kupujących zastanawia się, skąd będą wiedzieli, że znaleźli odpowiedni dom. Oto trzy podstawowe rzeczy, które warto wiedzieć o znalezieniu idealnej nieruchomości:

po pierwsze, etyczny agent nieruchomości nigdy nie będzie naciskał na zakup domu.

Po drugie, kieruj się instynktem.

Po trzecie, gdy poczujesz, że to TEN dom, nie odkładaj decyzji o kupnie na bliżej nieokreśloną przyszłość.

 

10 oznak, że powinieneś kupić dom

 

1) Chcesz przebywać w domu 

Kupując dom, będziesz oglądał wiele nieruchomości. Zapewne będzie dużo takich, które Cię zachwycą. Nie możesz jednak zdać się wyłącznie na wrażenia estetyczne. Twój wymarzony dom musi mieć odpowiednią atmosferę – gdy do niego wejdziesz, nie będziesz chciał już chciał go opuścić.

 

2) Pierwsze wrażenie jest ważne

W ciągu 3 sekund od wejścia do domu już wiesz, czy czujesz się w nim komfortowo i przytulnie.

 

3) Nie czujesz się dziwnie oglądając łazienkę

Czasami nabywcy czują się tak niekomfortowo oglądając łazienki, że nie chcą do nich wchodzić. Stoją na zewnątrz, i zaglądają do środka przez drzwi. Jeśli czujesz się w tym pomieszczeniu swobodnie, to może to być Twój idealny dom.

 

4) Czujesz się zaborczy

Gdy agent wskazuje na wadę, zaczynasz instynktownie bronić domu i przyjmujesz pozycję defensywną. Nawet jeśli i Ty widzisz pewne mankamenty, wydają się one nie mieć znaczenia.

 

5) Zaczynasz planować umeblowanie

Jeśli wejdziesz do sypialni i natychmiast zobaczysz łóżko na konkretnej ścianie, a okno w salonie wydaje Ci się idealnym miejscem na umieszczenie świątecznej choinki, to może być Twój wymarzony dom.

 

6) Wyobrażasz sobie siebie malującego ściany na Twój ulubiony kolor

Być może głęboki fiolet nie jest Twoim ulubionym kolorem. Może to niebieski. Może myślisz, że te purpurowe ściany w pokoju dziecka wyglądałyby lepiej w odcieniu bladoniebieskim.

 

7) Dom spełnia Twoje podstawowe potrzeby

Rozmieszczenie pokoi może nie być idealne, ale jesteś przekonany, że dom spełnia wszystkie Twoje wymagania. Potrafisz być elastyczny – jeśli dom nie ma garażu, nie widzisz problemu w tym, aby go dobudować.

 

8) Chcesz przestać oglądać inne nieruchomości

Wszystkie inne domy, które oglądałeś, nie wydają się już atrakcyjne. Co więcej, domy, które wcześniej oceniłeś na 8/10, spadły do oceny 2/10.

 

9) Nie możesz się doczekać, aby pochwalić się tym domem Twoim znajomym

Aż się palisz do tego, aby robić zdjęcia wnętrza i ogrodu i wysyłać je znajomym. Zanim się zorientujesz, masz setki zdjęć swojego wymarzonego domu.

 

10) Wszystko przemawia za decyzją o kupnie tego domu

Jesteś podekscytowany, jedyne o czym myślisz to kupno TEGO domu

 

Jeśli szukasz nowoczesnego domu w rozsądnej cenie, oferta firmy Dag może być czymś, co Cię zainteresuje. Już wkrótce zakończy się kolejny projekt firmy i w Komornikach pod Poznaniem do użytku zostaną oddane funkcjonalne i gotowe do zamieszkania domy. Komorniki to miejscowość oddalona zaledwie o 20 kilometrów od Poznania, bardzo dobrze skomunikowana z miastem i posiadająca bogato rozwiniętą infrastrukturę. Domy w Komornikach to idealny kompromis między wygodnym życiem w mieście, a bliskością natury, ciszą i spokojem wsi. Odwiedź stronę internetową www.osiedlebrzoskwiniowe.pl i zapoznaj się z aktualną ofertą dewelopera.

osiedlebrzoskwiniowe.pl (2017-09-28 08:36)