Poradnik remontowy

Dom z duszą

Odwiedzając znajomych, często zazdrościmy im pięknego wystroju w ich mieszkaniach czy domach. Wydaje nam się, że nie jesteśmy w stanie osiągnąć równie dobrego efektu również w swoim zaciszu, ponieważ to zbyt drogie. Jednak czy to prawda? Wcale nie! Już ożywiając jedną ścianę fototapetą czy obrazem możemy odmienić swoje wnętrze.

 

Personalizacja pomieszczeń

Dom, w którym nie tętni życie, to zwykły budynek, któremu brak duszy. Wystarczy choćby ślad obecności właściciela, by te cztery ściany zmieniły swoją postać. Uwielbiasz podróżować? A może Twoje dziecko kocha psy? W ofercie sklepu DecoWnętrze znajdziesz wiele oryginalnych grafik, które podkreślą zainteresowania Twoje oraz innych domowników. Fototapety zostały podzielone na cztery kategorie: Premium, Decostic, Classic i Memory. Różnią się one fakturą użytego materiału oraz sposobem montażu. Obrazy drukowane są na płótnie canvas o strukturze płótna obrazowego. Boki obrazów są zadrukowane, więc nie potrzebne jest kupno ramy. Plakaty natomiast drukowane są na papierze specjalnie do tego typu wydruków stworzonym. Cechuje je wytrzymałość i wysoka gramatura. Wszystkie produkty były testowane w firmie oraz w domach pracowników sklepu. Jest to towar z najwyższej półki i z pewnością spełni oczekiwania każdego z Was!

 

Stylizacja mebli

Coraz więcej osób ma w swoim domu choć jeden mebel z kolekcji sieci IKEA. Pracownicy DecoWnętrze, chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, przygotowali naklejki do stylizacji mebli tej popularnej sieci sklepów. Możliwy jest również zakup naklejek jako oryginalnego prezentu. Jeśli klient nie znajdzie w ofercie sklepu produktu spełniającego jego oczekiwania możliwe jest stworzenie indywidualnego projektu.

 

Pora na coś nowego?

Nie czujesz się w swoim pokoju jak u siebie? Mdłe kolory ścian Cię przytłaczają? Może czas na zmiany? W ofercie DecoWnętrze znajdziesz szeroki wybór wzorów fototapet, tapet, obrazów czy plakatów. Od niedawna w sklepie internetowym www.decownetrze.pl można odnaleźć również produkty z kategorii dekoracja domu oraz wyposażenie domu. Z niewielką pomocą specjalistów możesz stworzyć w swoich czterech ścianach niepowtarzalny nastrój! Postaw na doświadczenie! DecoWnętrze to firma z 15 letnim stażem. Oferta sklepu wzbogacana jest na bieżąco, by nadążać za zmieniającymi się trendami. Warto z tego skorzystać! To będzie czysta przyjemność!

decownetrze.pl (2017-12-08 11:37)