jak działa remontomat?

1. Określ co chcesz remontować
W pierwszym kroku określasz co chcesz remontować lub wykończyć. Podajesz najbardziej ogólne informacje o funkcji, typie, stanie, metrażu oraz o lokalizacji. Bez obaw! Uprościliśmy kwestionariusz do niezbędnego minimum.
2. Zaprezentuj swoje oczekiwania
W drugim kroku ustalasz jak mają wyglądać efekty. Wybierz te elementy, którymi chcesz się zająć, określ w jakim zakresie i wybierz standard materiałów, które do tego posłużą. Postaraliśmy się aby wybory, które musisz podjąć, były dla Ciebie maksymalnie czytelne.
3. Obserwuj zmianę kosztów
Podczas gdy Ty zmieniasz zakres prac i jakość materiałów, Remontomat sporządza dla Ciebie przybliżoną wycenę. Jeśli chcesz wykonać prace samodzielnie – od Twojej wyceny odejmiemy koszt robót.
następnie...

4. Sporządź zapytanie ofertowe

Następny krok to przygotowanie zapytania ofertowego. Remontomat wygenerował je automatycznie na podstawie Twojej wyceny. Wprowadź ostatnie poprawki, doprecyzuj swoje zapytanie i gotowe!
5. Roześlij swoje zapytanie
Wyślij zapytanie ofertowe do firm remontowych / wykończeniowych z Twojej okolicy. Poczekaj na odpowiedzi i zdecyduj, czy to właśnie te oferty są dla Ciebie zadowalające. Jeżeli nie – negocjuj aż oferty firm remontowych będą dla Ciebie atrakcyjne!
6. Wybierz najlepszych do współpracy
Wybierz tę firmę, która spełnia Twoje oczekiwania. W portalu możesz porównywać firmy remontowe nie tylko ze względu na koszta, ale też biorąc pod uwagę różne kryteria pozacenowe. Do dzieła!