najczęściej zadawana pytania

Problemy logowania i rejestracji
Dlaczego nie mogę się zalogować?
Czy jesteś zarejestrowany? Aby się zalogować musisz najpierw przejść proces rejestracji. Jeżeli jesteś zarejestrowany, a mimo to nie możesz się zalogować sprawdź czy Twoje konto nie zostało usunięte z serwisu. Okoliczności w jakich administrator może usunąć konto z serwisu są opisane szczegółowo w §2 pkt 12 regulaminu.
Jeśli tak się stało – administrator powinien wysłać do Ciebie w tej sprawie wiadomość. Jeżeli Twoje konto nie zostało usunięte z serwisu być może wpisujesz błędny login lub hasło. Twoim loginem jest hasło, które podałeś w trakcie rejestracji. Spróbuj skorzystać z opcji „nie pamiętam hasła” podczas logowania, aby wykluczyć i taką ewentualność. Jeżeli i to zawiedzie, skontaktuj się z administratorem i przedstaw problem.
Jak zarejestrować się w serwisie?
W serwisie Remontomat.pl możesz zarejestrować się jako użytkownik ”remontujący” czyli taki, który planuje remont lub jako „firma remontowa”. Jest to pierwsza rzecz jaką musisz określić przy rejestracji. Remontujący mogą przeprowadzać wyceny, i negocjować z firmami ze swojego otoczenia, a firmy remontowe, mogą odpowiadać na zapytania ofertowe i brać udział w negocjacjach i prezentować swoje oferty remontującym. Warunkiem rejestracji firm remontowych jest poprawne wprowadzenie danych dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej.
Po co rejestrować się w serwisie?
Nie ze wszystkich funkcjonalności serwisu możesz korzystać jako użytkownik niezalogowany. Możesz co prawda przeprowadzić wycenę ale nie możesz negocjować i kontaktować się z firmami remontowymi. Firmy remontowe z kolei nie mogą odpowiadać na zapytania ofertowe użytkowników planujących remont oraz prowadzić z nimi negocjacji.
Co zrobić gdy zapomniałem hasła?
To żaden problem! Twojego hasła nie odzyskamy, ale można będzie podmienić. Wybierz z paska logowania opcję „Nie pamiętam hasła”, wprowadź swój adres e-mail. Na ten adres zostanie wysłany link zmiany hasła.
Problemy przeprowadzania wyceny
Co to są skosy (krok 3 i 4 wyceny)?
Skosy określają ile w Twoim domu, lokalu, pomieszczeniu jest ścian nachylonych (jakichkolwiek, które nie są pod kątem prostym) . Określ w kroku 3 ile jest ich w całym mieszkaniu / lokalu, a w kroku 4 określ ile jest ich w konkretnym pomieszczeniu. Zaznacz w tym celu ten przycisk, który najbardziej przypomina Twoje wnętrza.
Co to jest zakres prac (krok 3 i 4 wyceny)?
Ten suwak wskazuje co chcesz zrobić dokładnie podczas swojego remontu lub wykończenia. Przesuwając wskaźnik możesz odczytać jak zmienia się opis w kroku 3 oraz jak zmieniają się opisy wszystkich zakresów w kroku 3 i 4. Zakresy zostały tak skonstruowane, że zmieniają się automatycznie dla wszystkich elementów. Jeżeli chcesz doprecyzować zakres w kroku 4 kliknij „Modyfikuj” i ustal indywidualny zakres np. dla ścian, podłóg czy sufitów. ?
Co to jest jakość prac (krok 3 i 4 wyceny)?
Ten suwak wskazuje standard materiałów jakie chcesz wykorzystać do przeprowadzenia prac. Przesuwając wskaźnik możesz wybrać taki standard na jakim Ci zależy.

 Wycena